Hosting

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Mám pár statických webů, které nejsou náročné na prostor ani technologie, ale pro jednodušší správu používám vlastní systém napsaný v PHP. Hostoval jsem u Angel hostingu (používal jsem WordPress), což je pro tyhle weby zbytečný. Teď hostuju u Subregu a těch 10MB ani nevyužiju, ale u pár webů by se hodila alespoň SQLite :) Vím, že se dá hostovat databáze jinde, ale kromě toho, že to není zrovna nejlepší řešení, mi jde spíš o možnosti dalších free hostingů :)

Znáte další hostingy, které jsou zdarma (k doméně, bez reklamy)? Máte s těmito hostingy zkušenosti? Případně důležité parametry k doplnění.

Subreg.cz
    10MB
    PHP 5.3

TELE3
    20MB
    PHP 5.3
    SQLite

Wedos
    100MB
    bez PHP

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Skús 000webhost.com...Dávnejšie som tam mal jeden travel web a všetko mi šlapalo v pohode :)

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak ja som tam mal vtedy iba taký mini web postavený na wordpresse s pár ľuďmi denne...Takže mi to šlo dobre...

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Tak TELE3 má podporu SQLite :)

-- 15.12.2011 21:54 --

Tak ještě pár postřehů:

Subreg i TELE3 mají zapnuté register_globals. Zatímco u Subregu se ale tahle direktiva dá vypnout pomocí .htaccess, u TELE3 je .htaccess hodně omezený a zbavit se register_globals tak jednoduchý není. Dokonce i Options +Indexes hází pětistovku. Co jsem zkoušel, tak se mi podařilo rozjet jenom redirect.

Další problém u TELE3 je mod_rewrite, který nefunguje. Je to škoda, protože podle informací o službách by htaccess i mod_rewrite fungovat měli.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se