Wordpress

Miloš Veman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 26.11.2010
Ahoj
nedávno vyšla verze WP 3.02, chtěl jsem instalovat, ale protože mám Wordpress 3.01 s češtinou, tak mě Wordpress odkázal na web www.separatista.net, jenže tam jsem nenašel nic o češtině. Včera jsem si všimnul, že vyšla další verze Wordpressu. Přečetl jsem si článek a tam, že se pro WP 3.0.3 chystá. Češtinu dělají jenom ti lidé okolo toho webu nebo jde někde i jinde sehnat češtinu pro Wordpress? Případně pokud ne, tak kdy by měla býti čeština hotová?
Grafik hroznej, programátor ucházející, kódér ani mluvit nebudu :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Pokiaľ viem, tak na tej češtine robia iba oni. Kedy vyjde, to ti vedia povedať asi len oni podľa odhadovaného voľného času. Inak nikto Češtinu na WP, pokiaľ viem, nerobí. Každopádne ale nie je až taký problém, keď používaš zastaralú Češtinu, tak všetko funguje správne, až na pár detailov, ktoré sú v angličtine...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já si říkal, že na WebDealu bylo nějaké takové téma.
Teď jsem aktualizoval náš blog na novou verzi, sice anglickou, ale pomohlo to vyřešit jeden drobný problém. Při té příležitosti jsem se zašel podívat k Separatistovi a dočetl jsem se, že čeština bude o tomto víkendu k dispozici.
Odkaz na článek: http://www.separatista.net/wordpress/wo ... ezpecnosti

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se