Volná diskuze

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Znáte někdo nějaké alternativy těchto služeb ? Ideálně cz/sk verze pokud nějaká je ? Díky

mrfrostikcz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 28.05.2012
Přímo alternativu si nevybavuju, ale něco podobného plní http://www.superstranka.cz/ :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já bych se spíš zeptal, k čemu je to dobré?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to bude zase nějaká bejkárna :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No věřím, co jiného z tebe může vypadnout :-D I tak mi ale trochu uniká smysl stránek jako about.me , v dnešní době mi to nějak nepřijde smysluplné, nebo jo?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No tak vem to tak, že píšeš na web tvůj kontakt (email,icq,tel apod) a místo toho můžeš hodit odkaz na tuhle službu, kde máš jakoby svou vizitku s odkazama na profily na soc. sítě atd atd.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No právě tohle mi připadá tak nějak na nic, proč bych ze svého webu odkazoval na jakousi vizitku, když tohle všechno můžu mít u sebe na webu u kontaktu? Navíc když dnes většina blogerských systémů a CMS s tímhle vším tak nějak počítá.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
NEvím, mě se ta služba celkem líbí, taková sumarizace osoby na jednom místě. Tak jsem zkoumal, jestli existuje nějaká user-friendly aplikace pro cz/sk co by za to stála.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě osobně to tedy přijde též jako služba, která je v 99% absolutně k ničemu. Využití pochopím u lidí, co nemají žádný svůj web a chtějí jen někde prezentovat své kontakty. Já tedy o žádné CZ/SK alternaci nevím a ani jsem o žádné nikdy nikde nic nečetl.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Hm a kdyby se to pojalo i jako reference page ? Spolu s doporučením a pár dalšíma funkcema ?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak mi pořád přijde lepší mít něco svého osobního pod vlastní správou, než využívat něco cizího. Je to samozřejmě jen můj úhel pohledu ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se