Volná diskuze

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Včera mě kontaktoval pan "magistr umění" Ambroš (neznám ho a ani vlastně nechci) z nově vznikající sítě Affiliate Plus cz a hned v druhém mailu, kdy jsem mu napsal, že máme jiného affiliate partnera (cj.com) mě musel urazit a poslat do háje.

Je to vtipné. Pravděpodobně to ukazuje jednání a chování, které bude vzorem pro jejich další působení.

Slyšel jste o této síti už někdo něco???

Já si zatím jen vyslechl (přečetl) jak jsou super jedineční, nikdo jim nesahá ani po kontíky a že zbourají svět. Po kouknutí na web jsem zjistil, že ani není jasné, kdo to celé provozuje (nemají nikde ani provozovatele, což nekoresponduje s českou legislativou) a o přístupných obchodních podmínkách ani nemluvě (ty na webu také nenajdeme).

V urážlivé odpovědi jsem se ještě dočetl, cituji:
...i přes skutečnost, že máme v týmu affiliate manažera, který je lídrem v této oblasti v České republice. To vše díky informaci, kterou nám dal prodavač bot.



To by mě zajímalo, kdo je ten lídr v jejich teamu. Pan MgA. Miroslav Ambroš, který se neumí ani slušně chovat, to určitě nebude :-) A nazývat mě prodavačem bot, to je také ubohé, ač se za svou slušnou práci také stydět nemusím.

-- 07. 03. 2013 16:13 --

Pozor, update: Právě jsem našel nějaké obchodní podmínky v jakémsi formuláři http://partner.affiliateplus.cz/affilia ... SignupForm

Samozřejmě z nich není jasné, kdo za tím stojí. Provozovatelem je totiž "affiliateplus", ale nějaká právní forma nebo něco, to je asi moc... Takže uzavíráte smlouvu, která je nepaltná, protože není protistrana. To je ale krásný podvod už na úvod!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Taky přemýšlím jaký affiliate systém si vyberu. U Affiliate plus mě celkem zaráží, že tam není uveden provozovatel...ani v obchodnim rejstrikujsem Affiliate plus nenasel...

Ještě malý dotaz- obchodovali by jste přes affiliate s neplátcem DPH? (pokud Vám nabídne větší provize?)

haha, takže v VOP není uvedena ani fyzická osoba a ani sro. ....

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ano, není vůbec jasné, kdo to provozuje. Navíc to pověží na scriptu (který možná ani nemají koupený) Post Affiliate Pro, takže to zas nějak moc mega zázrak nebude.

Nevím na co chceš affiliate, ale já jsem po dlouhém (asi rok) zkoumání všech možných i nemožných možností stejně musel jít k VIVnetu. Nejprve mě štvalo, že musím mít fakt velký obraty, ale nedávno udělali program, kde je implementace levná a měsiční obraty ne tak velké. A to se skoro stejným servisem od profíků, jako u toho drahého programu. CJ mohu zatím jedině doporučit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: jj, koukal jsem, že na to je i plugin....dik za tip

Přemýšlim, který vybrat affiliate....bud affilbox nebo Post Affiliate Pro ... potřeboval bych, aby tam mohlo být k nastavení více stavů, nežli uznaná/neuznaná/vyřizuje se

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ty chceš provozovat "sám"? Pokud jo tak klobouk dolů... Otázka je přesně pro jaký projekt, ale pro větší e-shop jsem já osobně dospěl k názoru, že nemá smysl dělat vlastní...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: tak u mě je to snad jasné, ne? :-) finanční produkty. půjčky, konsolidace, hypotéky apod.. jo, jsem blazen. nestačí mi dokonce ani marketingová činnost, ale dávám dohromady i obchod. nechci být pohým "překupníkem" kontaktu, ale delat affiliate seriozne, transparentne a s vetsi uctou k affiliate partnerum.

Nedalo mi to a zaregistroval jsem se. Jediný produkt - ochrana platby nájmu. Grafika bannerů celkem slušná.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ano ochrana platby nájmé je program majitele domény, to už jsem našel. Ale více jsem se tím nezabýval. 15min je času až dost.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac: "Al Bunda", no jasně...dobrá hláška :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
by me zajimalo co by ten idiot delal kdyby musel vsude chodit bos :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
možná že je to Boss a tak všude jezdí autem :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nejspíš super projekt, sice jsem o něm nikdy neslyšel, ale doména za 90 od Forpsi a hosting za 25 u Wedosu značí o neskonalé kvalitě. Pak se není čemu divit, že na webu najdete věty tipu: "Nabídněte Vaše produkty či služby, široké mase nových zákazníků." :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se