Volná diskuze

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravím,
dnes jsem poptaval domenu pro cestovni agenturu nebo magazin, ale nikdo se neozval, tak bych to chtel zkusit timto zpusobem.

Poptávám doménu, kterou bych mohl využít pro a) cestovní agenturu nebo za b) magazín o cestování

Domény nemusí obsahovat žádná klíčová slova jako např. dovolená,pobyty,magazín,atd. Klidně se může jednat o abstraktní názvy, ze kterých se může tvořit brand jako Invia, Orbion,atd.

Nabídky zasílejte do PM včetně požadované ceny

(Budu rád i za tipy na neregistrované domény, ale v takovém případě nevím, jak to ohodnotit, protože již mám pár vytipovaných domén a nerad bych se dostal s někým do konfliktu pokud by mi doporučil již dříve vytipovanou doménu)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak u agenturní domény je to docela jedno, to si regni třeba abctravel-cz, nebo jméno majitele třeba stephantravel.cz. pokud chceš budovat jméno agentury, je to jedno, ať zaregistruješ co chceš, budeš budovat od začátku. Jen si dej pozor, na to, abys zaregistroval něco, co nikde není, resp něco takového, aby si to lidi nepletli, s něčím co už existuje a navíc to bude firma co působí ve stejném oboru. Slova co se ráda zaměňují a nebo pletou jsou na prd, utíká tam hromada lidí potom.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
S tim pocitam, ze by to melo byt jmeno, ktere nepujde zamenit s konkurenci. Par nazvu jsem si vymyslel, ale doufal jsem, ze mi nekdo poradi nejake dalsi varianty.

Uvazoval jsem i nad varinantou, ze bych do nazvu vlozil sve jmeno, ale tam vidim nevyhodu v pripadnem prodeji agentury. Proto bych radeji nejaky univerzalni nazev.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se