Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsme úspěšně nasadili novou verzi fóra. Nová verze s sebou přinášela zásadní změny, proto bylo nutné odstavit chod fóra.
Pojďme si představit novinky nové verze fóra a zásadní změny, kterých je poměrně dost. Nový WebDeal nepodporuje věci, které starý WebDeal měl. Rozhodli jsme se jít trochu jinou cestou.

Nepodporujeme reserve - rozhodli jsme se jít cestou blíže ke kupujícím. Už žádné omezenosti prodeje s reservem, kdo chce prodat, zvládne to i bez reserve. Stačí nastavit cenu na reserve a je to. Vy ostatní můžete zkusit slepou aukci (novinka), kam prostě dáte cenu a informace o projektu a jen čekáte...

Slepá aukce - nyní máte možnost si vybrat mezi Normální a Slepou aukcí. Slepá aukce spočívá v tom, že kupující nevidí cenu a dává naslepo nabídky. Pokud kupující přehodí vaši nabídku nestává se automaticky vítězem, ale je nucen čekat do konce aukce. Pokud do konce aukce ho už někdo nepřehodí, pak se stává vítězem. Do budoucna plánujeme poradit kupujícímu kolik míst má částka, kterou si prodávající představuje.

Historie příhozů - WebDeal 1.0 byl po této stránce nedokonalý, nová verze přináší kompletně přepsané aukce a s nimi i vylepšenou historii příhozů.

Automatické příhozy - nově přinásíme velmi užitečnou funkci. Přihoďte nejvyšší částku, kterou jste ochotni nabídnout a ona se vždy k původní částce připočítá minimální příhoz.

Nové reputace - přepsali jsme reputace, nyní se v profilu u příspěvku zobrazují jako zelený čtvereček. Pokud žádnou reputaci nemáte, pak se zobrazují jako šedý čtvereček. Po najetí myší se zobrazí počet obdržených reputací.

Nový vzhled - teď se dostáváme k tomu hlavnímu. Nový vzhled byl z velké části přepsán, je možné, že u některých exotických prohlížečů se mohou vyskytnout problémy. Pokud na nějakou chybu narazíte, prosím nahlaste nám ji.

Změn je požehnaně a nebylo v našich silách v tam rychlém vývoji, odhalit určitě všechny chyby. Na fóru je také několik věcí, které se vám mohou zdát nedořešené. Plánujeme za týden vydat jednu větši verzi, která přinese funkce, které jsme nestihli úplně odladit, případně udělat do verze 2.0.0.

Rádi uvítáme konstruktivní kritiku, která nás posune zase o kus dál.

Administrátorský tým fóra WebDeal.cz

Lukáš Valenta
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 61
Registrace: 07.11.2010
LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Pár drobností:

1) vynikající vzhled, já mám prostě tyhle barvy rád, takže jednička s hvězdičkou pánové za výběr
2) druhá věc už je trefná, nefunguje tlačítko "Nové příspěvky" v pravém horním menu panelu

Jen tak dále

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Lukáš Valenta píše:
Chyba u zakládání aukcí - místo výdaje tam je vydavky


Výdavky je slovensky, zapomněl jsem to počeštit při stylování. Děkujeme za nahlášení.

LukasP píše:
1) vynikající vzhled, já mám prostě tyhle barvy rád, takže jednička s hvězdičkou pánové za výběr


Děkujeme.

LukasP píše:
2) druhá věc už je trefná, nefunguje tlačítko "Nové příspěvky" v pravém horním menu panelu


Děkujeme, já naposlední chvili menu předělával. Tady lze ještě vidět to staré: http://www.blogdeal.cz/images/webdeal/00.png
V tuto chvíli by mělo být již opraveno.

Budeme se snažit být dobrým a aktivním fórem, abyste měli důvod sem chodit.

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Pěkné! Opravdu pokrok od hnědé. Došel mi email, tak jsem se přišel podívat a chválím. Hned na začátku jsem našel chybu, jak máte tady na fóru u každého příspěvku Nahlásit, Citovat. Tak po najetí myší se to nesmyslně roztáhne.

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Určitě krok správným směrem. Už jsem myslel, že to tu necháte lehnout.

Laky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 30.12.2010
Menší nedostatky jsou, ale není to nic hrozného. Oproti původní verzi skok jak blázen.

Bartolomej píše:
u každého příspěvku Nahlásit, Citovat. Tak po najetí myší se to nesmyslně roztáhne.


Já bych to spíš předělal něž opravoval, je to nepřehledné.


Našel jsem chybu
redakcni-systemy/zajem-cestinu-pro-freeglobes-t530.html anketa je ve starém stylu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Laky píše:
Našel jsem chybu
redakcni-systemy/zajem-cestinu-pro-freeglobes-t530.html anketa je ve starém stylu.


Aha, na to jsem úplně zapomněl. jdu to opravit.

Bartolomej píše:
Hned na začátku jsem našel chybu, jak máte tady na fóru u každého příspěvku Nahlásit, Citovat. Tak po najetí myší se to nesmyslně roztáhne.


Už by to mělo být opravené, mělo by to být způsobeno tím, pokud problém přetrvává, pak sem znovu napište.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Takže, předem gratuluji ke změně a již jsem jí i já ohlásil světu. Pár běcí ale mam.

  1. Datum nad příspěvkem mi přijde moc velkém. Není to hezký.
  2. Bydliště pod avatarem je zbytečné. To tam radši dejte IČO, když už tam něco chcete.
  3. Tlačítka Nahlásit, Citovat a Upravit jsou vyřešena ošklivě.
  4. Fórum mi přijde pomalé. Pomalejší, než ostatní.

Nic jiného zatím nemám. Projdu a kdyžtak připíšu. :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Děkuji za názory (píši do TODOlistu), v následujících dnech se na to podívám a dodělám hlavní nedostatky.

Vinny.PCE.88
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 16.02.2011
Teprve dneska jsem to tady nějak výrazněji objevil, tak jsem se regnul... registrace a nastavení profilu, jen u podpisu mám problém... když nastavím něco jako ODKAZ, tak mi to sem hodí celý BBCODE, ale nehodí to jako odkaz... Nevím, jestli zde nemáte dovolené podpisy od nějakého počtu příspěvků, nebo zda to je chyba v novém systému.
FLINGO.cz - Vaše přímá cesta k úspěchu | Navštivte také blog.FLINGO.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Vojta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 17.02.2011
Dnes jsem náhodou objevil tohle fórum. Nepamatuji starou verzi, ale tento vzhled se mi líbí. Mohu vědět co tohle je za styl? Rád bych si ho také dal na své fórum.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Vojta píše:
Dnes jsem náhodou objevil tohle fórum. Nepamatuji starou verzi, ale tento vzhled se mi líbí. Mohu vědět co tohle je za styl? Rád bych si ho také dal na své fórum.

Tento vzhled pochází z dílny WebDealu, ten bohužel neseženeš... :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Vojta píše:
Mohu vědět co tohle je za styl? Rád bych si ho také dal na své fórum.


Tento vzhled pochází z mé ruky a jmenuje se WebDeal. phpBB má jednu velkou nevýhodu a to tu, že pokud na něj sežene člověk vzhled, tak ten sám vzhled používá dalších xxx fór.

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Zabrousil jsem sem 2x co tu je nová verze. Dobré je, že se úroveň fóra zvedla, to špatné je, že tu nikdo nepíše.

Jolteon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 02.03.2011
Siaux píše:
... to špatné je, že tu nikdo nepíše.

Nikto sem nepíše? Ja som myslel, že to je dostatočne veľké fórum, tak som sa zaregistroval, a dúfam, že mi pri mojich problémoch niekto poradí. Predsa len HTML zvládam, ale CSS mi niekedy ide cez krk... Dúfam teda, že tá PM, ktorá mi prišla, že je tu diskusia aj poradenská časť bude dostatočne sledovaná, aby som sa niečomu priučil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se