Wordpress

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Dobrý deň,

hľadám plugin pre vkladanie článkov uživateľmi bez registrácie, viete nejaký odporučiť ?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Má to umět rovnou vložit a publikovat článek a nebo ti stačí, aby uživatelé mohli odeslat článek tobě a ty ho pak publikuješ? Pokud by ti stačila druhá varianta, tak na to bohatě postačí contact form 7, kde si můžeš upravit jednotlivé položky jak potřebuješ.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
alijosha píše:
Má to umět rovnou vložit a publikovat článek a nebo ti stačí, aby uživatelé mohli odeslat článek tobě a ty ho pak publikuješ? Pokud by ti stačila druhá varianta, tak na to bohatě postačí contact form 7, kde si můžeš upravit jednotlivé položky jak potřebuješ.


Viem, že sa položky dajú nastaviť už som nadtým uvažoval, ale články budú chodiť na email a výhodnejšie zrejme bude, ak to bude priamo v admine..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je mi to jasný, bohužel nevím o žádném podobném pluginu. Prozatím jsem nic takového nepotřeboval. Pokud by si něco objevit, tak dej vědět.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
alijosha píše:
Je mi to jasný, bohužel nevím o žádném podobném pluginu. Prozatím jsem nic takového nepotřeboval. Pokud by si něco objevit, tak dej vědět.


idem skusiť ten plugin čo písal Jiri, ak niečo zistím posuniem to ďalej

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak ako? :) Plugin pomohol? Pýtam sa, aby som vedel, keď budem potrebovať niečo podobné, po čom siahnuť :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I mě by toto zajímalo, podělíš se s námi o poznatky?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
podelím, len doposiaľ som sa k tomu nedostal

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se