Volná diskuze

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Dobrý deň,

je to smutné, ale stal som sa obeťou podvodu. Jeho Webtrh účet: https://webtrh.cz/members/24384-Z3NTIVA...

Pred 4 dňami som ho kontaktoval ohľadom kníh o programovaní, ktoré predával. Ponúkol som mu tiež Facebook stránku, ktorá má dosť vysokú hodnotu. Vyjadril sa, že nemá záujem. Včera založil na Webtrhu vlákno ohľadom Facebook stránok: https://webtrh.cz/272610-budoucnost-fac ... nastroje... Dnes ma kontaktoval ohľadom Facebook stránky, kde sa mu cena za Facebook stránku zdala príliš vysoká ( bola taká, aké majú stránky hodnotu ), dal som mu dokonca zľavu 40€, no aj tak sa mu to zdalo veľa.

O pár minút na to mi napísal nejaký človek na stránku, či je na predaj a ponúkol dosť vysokú cenu. Ten človek sa na FB volá "Jakub Rotman" - https://www.facebook.com/profile.php?id ... &fref=ts... Chcel byť najprv správcom a následne hneď pošle peniaze. Na to som nepristúpil a po desiatkach vymenených správ sme sa dohodli, že zaplatí najprv väčšiu polovicu dohodnutej čiastky. Poslal mi screen platby ( falošný, nič nezaplatil ). Ja som ho nakoniec dal správcom, a hneď ma vyhodil, zablokoval si ma...

Viem že chybu som spravil ja ( dal som ho správcom ) ale rád by som upozornil na tohto 16 ročného podvodníka, ktorý sa robí, že o ničom nevie... Ak mi ale stále neveríte, nižšie som podrobne napísal veci, podľa ktorých usudzujem, že sa jedná o toho istého človeka.

1) Krstné mená sú zhodné -> Jakub Hošek - Jakub Rotman
2) Jakub Hošek ( Z3NTIVA ) najprv zjednával cenu tým, že FB znižuje dosah. To isté napísal aj Jakub Rotman ( jeho falošný FB ) keď som navrhol vysokú cenu.
3) Obaja sú nejakou náhodou z Prahy - Jakub Rotman ( http://postimg.org/image/4vw0qt4cn/ ), Jakub Hošek ( http://postimg.org/image/dtpv47mob/ )
4) Pár minút po tom, čo mi ukradol stránku a zablokoval ma, som dostal e-mail od "pána" Hošeka: "Já vám nevím, na webtrhu mě od koupi facebook stránek také odrazují. Nakonec asi nemám zájem, je mi líto. "
5) Presne vtedy, čo som ho obvinil že ma podviedol a predložil dôkazy, napísal na WT, že sa na "celý FB vyprdne" - http://postimg.org/image/9ez0wucvx/

Odporúčam Vám teda sa spolupráci s týmto podvodníkom vyhýbať, aj keby Vám niečo ponúkal zadarmo! Budem rád, keď sa do diskusie zapojí aj tento podvodník, ale na to nemá asi "koule".

LukasHubacek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 16.06.2014
Dobrý den, obraťte se na support Facebooku, pomohou Vám s tím už se to také stalo jednomu známému.

KMSoft
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 35
Registrace: 04.07.2013
Zdravím,
dovolím si přidat svůj osobní pohled na takováta vlákna obecně. Na Vašem místě bych určitě byl obezřetnější se slovy jako je podvod ve chvíli, kdy je to opravdu o domněnkách postavených na městě s milionem obyvatel a pěknými pár desítkami tisíc Jakubů. Možná máte pravdu a tím pádem i skvělou dedukci, ale třeba taky ne a pak Vás takovéto vlákno může stát o hodně víc, než je FB stránka za "pár" eur - kór když výše je dokonce uvedeno, že je možné získat stránku zpět.

Každopádně držím palce ať to dopadne a příště dvakrát měř, jednou řež. :-)
Martin Kanala
www.kmsoft.cz

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Som si 100% istý, ak by to nebol on, bolo by to veľa nejak veľa náhod naraz. Navyše, jeho falošný Facebook ( Jakub Rotman ) bol založený presne vtedy, keď založil vlákno na Webtrhu o Facebooku.

-- 21. 07. 2014 10:22 --

Prikladám jasný dôkaz toho, že informácia 1 je pravdivá -> jeho multi účet na Webtrhu, kde sú tiež zhodné mena ( Jakub ) -> http://i.imgur.com/KUTV21R.png

Z3NTIVA
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 9
Registrace: 19.06.2013
Tak ok, já se k tomu vyjádřím už tady. Chtěl jsem počkat, až se to dostane na webtrh, protože tady to tolik lidí nečte, nicméně na webtrhu máte BAN takže bych se asi nedočkal :)

Vaříte z čisté vody. Nemáte jediný přímý důkaz o tom, že bych se stránky jakkoliv zmocnil. Všechny Vaše důkazy jsou domněnky. Já mám prostě smůlu, že jste se mi ozval a nabídl mi facebook stránku a že jsem Vám odepsal mezi tím, co Vám ji někdo ukrad. To, že mám multi účet na webtrhu nic neznamená. Ano, klidně řeknu, že mám i multi účet na facebooku kvůli spamu do skupin, rozhodně se však nejmenuje Jakub a rozhodně jsem tam nedal jako bydliště Prahu. Tyto důkazy jsou naprosto irelevantní. Nemyslíte, že když už bych si zakládal facebook fake učet,a ještě s ním chtěl někoho podvest(!), že bych si dal stejné jméno a bydliště? Já myslím, že by to bylo přesně naopak.

To, že facebook snižuje dosah je všeobecně známo a každý kdo se alespoň trochu zajíma o facebook stránky to ví.

Email že nemám zájem jste dostal proto, protože jsem si znovu pročítal vlákno, po kterém jsem se rozhodl, že o budování fb portfolia nemám zájem, že už je to pasé.

Chytáte se stébla, je mi líto že vám facebook stránky někdo ukradl, nicméně tím, že budete obviňovat nevinného svou stránku zpět nezískáte. Všechny důkazy jsem vám rozbil, nic jste na mě neměl, tak když už nic jiného nezbývá, hodil jste to veřejně na fórum, zdá se mi to ubohé :)

Existuje něco jako presumpce neviny a dokud nebudete mít přímý důkaz o tom, že jsem se čehokoliv dopustil, tak si prosím odpusťte jakékoliv výhružky či veřejné pošpiňování, jinak to také začnu řešit. Toto se mi vůbec nelíbí.

Tímto jakoukoliv další diskusi končím. Počkám si, až sem ukážete ty 100% důkazy, o kterých jste mluvil. Zatím tu nic takového nevidím...

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Ban na Webtrhu nemá nič spoločné s tým, že ste ma okradol.

Áno, vytvorili ste si multi účet na Webtrhu, dali meno Jakub a priezvisko ste si vymysleli, rovnako, ako ste to spravili na mňa. Údaje ste dali rovnaké, aby ste mohli napísať, to, čo ste napísali.

Ohľadom dosahu, keď som napísal cenu, Vy aj Váš falošný FB ste napísali to isté "Facebook znižuje dosah, nemá to takú cenu". Ďalší dôkaz o tom, že mám pravdu a Vy ste má okradli je, že na FB ste písali rovnako ako v mailoch, niektoré veci s diakritikou, niektoré nie.

Ďalšia web, ktorú robíte proti zákonne, je, že "podnikáte" v 16-tích rokoch. Máte web Fitness-Guru.cz, na ktorý ste vložili skopírované texty z webu SuperTrener.cz, čím ste porušili autorské právo. Na Webtrhu predávate weby, kupujete stránky... To všetko na čierno v 16-tích rokoch.

Ak si stále myslíte, že ste nevinný, rád si počkám na dôkazy, ale najprv si ich rozmyslite. Ja som svoje predložil, svedčia o Vašej vine. Nech sa páči, "pán" Hošek, teda vlastne Rotman...

Z3NTIVA
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 9
Registrace: 19.06.2013
:D

Vaše důkazy nedůkazy o ničem nesvědčí. Nepřeji si být obviňován s takovými nesmysly jako někdy diakritika ano, někdy ne. Jak jsem řek, to že se snižuje dosah ví každý, kdo se o fb stránky zabývá. Dokud nebudete mít přímý důkaz, je ztráta času vyjadřovat se tu k tomu.

Veškeré prodeje samozřejmě řeším formou ŽL kolegy :)

Mimochodem, vy jste se také snažil prodat někomu facebook stránku na černo, protože prodej facebook stránek je zakázaný, takže bych mlčel :)

Z3NTIVA
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 9
Registrace: 19.06.2013
:D

Vaše důkazy nedůkazy o ničem nesvědčí. Nepřeji si být obviňován s takovými nesmysly jako někdy diakritika ano, někdy ne. Jak jsem řek, to že se snižuje dosah ví každý, kdo se o fb stránky zabývá. Dokud nebudete mít přímý důkaz, je ztráta času vyjadřovat se tu k tomu.

Veškeré prodeje samozřejmě řeším formou ŽL kolegy :)

Mimochodem, vy jste se také snažil prodat někomu facebook stránku na černo, protože prodej facebook stránek je zakázaný, takže bych mlčel :)

Jinak co se týče guru, už se o to stará někdo jiný :). Opravdu vám stojí za to hledat na mě veškerou špínu co se dá jen proto, že si myslíte, že jsem vás okrad? Jak jsem řek, už mě to přestává bavit :)

Akcinos
Uživatelský avatar
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 25
Registrace: 14.12.2013
Nerád sa do toho miešam ale mňa by zaujímalo vyjadrenie pána, alebo chlapca Z3NTIVA na túto tému na WT: https://webtrh.cz/272284-etika-aukcich- ... ight=Etika :)))

Z3NTIVA
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 9
Registrace: 19.06.2013
Tímto z mé strány oficiálně končím diskusi, jak vidno, dál se neposunem. FakeGameCZ nemá nic jiného než domněnky a dedukce. Žádný přímý důkaz. A já nemám čas se tím zabývat. Zkrátka jsem nic neukrad a nepřeji si být více špiňen do doby, než vytáhneš něco jasného, přesvědčujícího a přímého - že jsem to já. To se ale nestane, protože nic takového neexistuje a nic takového nemáš.

-- 21. 07. 2014 11:25 --

Tímto z mé strány oficiálně končím diskusi, jak vidno, dál se neposunem. FakeGameCZ nemá nic jiného než domněnky a dedukce. Žádný přímý důkaz. A já nemám čas se tím zabývat. Zkrátka jsem nic neukrad a nepřeji si být více špiňen do doby, než vytáhneš něco jasného, přesvědčujícího a přímého - že jsem to já. To se ale nestane, protože nic takového neexistuje a nic takového nemáš.

Akcinos
Uživatelský avatar
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 25
Registrace: 14.12.2013
PS: FakeGameCZ ozvy sa na FB oddelenie, FB stránky vracajú dosť rýchlo. :)

Z3NTIVA
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 9
Registrace: 19.06.2013
Co se týče aukce, text jsem nepsal já :) Webdeal zavírám.

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Akcinos: Vážne si myslíš, že sa k tomu vyjadrí? Skôr si myslím, že si opäť vymyslí blbú výhovorku :) Mne nejde o tú stránku, mne ide o to, čo si tento 16 ročný chlapec dovoľuje. Stránku mi možno vrátia, ale on bude ľudí okrádať ďalej...

Z3NTIVA: Čo hovoríš na to, keď sa spojím so SuperTrener.cz a podáme na teba trestné oznámenie? Šiel by si k súdu hovoriť tieto tvoje nezmysli?

Ak mi dohodnutú sumu pošleš ešte dnes na účet, zabudnem, že si ma niekedy okradol. Ak peniaze nemáš, pochváľ sa rodičom, čo si spôsobil a nech ti to pekne zacvakajú...

Akcinos
Uživatelský avatar
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 25
Registrace: 14.12.2013
Text si nepísal ty? :D No to sa mi tu dejú veci ... ani projekt nie je tvoj však? :D och joj ... chlapče chlapče, takýmto štýlom sa tvoja podnikateľská kariéra uberá skôr ku koncu ...

Z3NTIVA
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 9
Registrace: 19.06.2013
Text je psaný na zakázku od copywritera.

-- 21. 07. 2014 11:45 --

Projekt je oficiálně psaný na kolegu s ŽL. :)

Akcinos
Uživatelský avatar
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 25
Registrace: 14.12.2013
Tak to napíš aj na webtrh nech ľudia vedia. :) A keď ti kladú otázky - opodstatnené otázky k projektu tak buď odpovedaj ty, kolega, copywriter alebo kto to predáva. :)))

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Jasne, určite si platil copywritera :)

PS: Riešim to už s bankou, o chvíľku budem vedieť, či si to bol ti alebo nie :)

Akcinos
Uživatelský avatar
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 25
Registrace: 14.12.2013
Tiež tej historke o copywriterovi neverím, a aj keby ti to písal na zakázku za ten TEXT a pravdivosť údajov, odpovedanie na otázky si zodpovedný ty. Pretože na webtrhu to predávaš ty a nie tvoj kolega ani copywriter ... ja ťa neobviňujem z ničoho, ale je až smiešne ako sa chováš. :) ...

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Text je rovnaký ako všetky ďalšie aukcie s ilegálnym webom :) Ak zistím, že si to bol ty, preplatíš mi aj čas strávený nad tebou. Neviem, či ti bude predaj toho webu stačiť...

-- 21. 07. 2014 12:07 --

Našiel som na Webtrhu diskusiu, kde je presne opísaný môj problém: https://webtrh.cz/267269-michal-kahoun- ... ost1092445

Dokonca tam komentoval aj Z3NTIVA: "Je to hlupák.. Ale ruku na srdce, kdyby nebyl hamižný a s fb stránkou neobchodoval, byl by celkem tvrdý oříšek na něj přijít :(..", jasne to značí o tom, že si to čítal a spravil to na mňa. Myslel si, že je "tvrdý oříšek na něj přijít"...

Z3NTIVA
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 9
Registrace: 19.06.2013
To vlákno je několik měsíců staré. Dal jsem vám fb - žádný důkaz, říkal jste, že kontaktujete banku - žádný důkaz, a pořád nemáte nic lepšího než diskuse na webtrhu a dedukce...

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Najlepšie na tom je, že si ešte dovolil mne vykradať obsah. Pre neho ale asi nič nové.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Důležité jsou v téhle době peníze na stole, jiné obelhávačky u mě i jiných nemají co dělat.

oukilydoukily
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 14.05.2014
Peníze na dřevo, tak tak.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
FakeGameCZ: Získej stránku nazpět, jak ti tu jiní rádi pomocí FB. A pouč se pro příště, že vše převádět, až po připsání částky na účet.

Pozn. Zbytek jsou jen dohady.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se