Volná diskuze

Shazad
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 50
Registrace: 28.06.2012
Fakturačne udaje :

Adam Janiš
H. Salichové 1682
73801 Frýdek-Místek, CZ
IČ: 01214489

E-mail: adam.janis@gmail.com

webtrh profil: https://webtrh.cz/members/42867-Adam-Janiš


Zdravim, Chcem vam len povedať aby ste si dali pozor na podvodnika menom Adam Janiš. Zaplatil som mu peniaze za zhotovenie webstranky plus kupil som design vsetko som mu to poslal a hovoril ze do dvoch dni to bude hotove... potom sa vyhovaral ze sa nemoze prihlasit na facebook a ine kktiny.... potom sme si pisali cez email a hovoril ze do konca tyzdna to bude hotove.. nestalo sa tak a potom uz prestal odpovedat na emaily... viem ze peniaze uz neuvidim ale pisem to tu len preto aby ste si dali na neho pozor.

Dakujem prijemny den.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Podepiš se pod něj, s tvým iTraderem zde na WD... :)

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Dej ho na dluzis.cz

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
ano potvrzuji, bohuzel jsem nevedel toto predem, zhotovil jsem mu web, vse nainstaloval, nahral x sablon, upravil vse podle prani, a predal admina ,protoze lidem duveruji, a jevil se jako v pohode, ale chyba lavky !!! tyden uz cekam na penize, uz se x krat prihlasil, par vymluv, a je jasne, ze nemel nikdy v planu mi je poslat, jsem z toho uplne vztekly, ze existuji takovi lidi...

a po tom, co jsem mu odstrihl administraci se tam i presto nejak dostal, takze ten zmetek si to mohl udelat sam ten blog a stejne to radsi nechal udelat me a bez placeni...nastesti jsem si heslo zmenil zase zpatky a celou praci schvalne odmazal ze serveru, nejsem blazen ;)

-- 03. 11. 2013 06:24 --

toto je kdyztak novy profil WT https://webtrh.cz/members/51546-iRoad.cz

jen dodam, ze jsem minuly vikend chtel jit hrat fotbal, jit s pritelkyni ven, nekam se zajet podivat, bylo pekne a misto toho jsem kyvnul na tuto pracicku, protoze nepohrdam praci a akorat jsem ztratil kus dne a uplne zbytecne :( smutne, sice slo o par stovek, ale pro me to jsou porad penize a hlavne me stve ten promrhany cas.....

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se