Volná diskuze

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak už začínají nějakou dobu chodit PFky a vánoční přání od obchodních partnerů atd. Dostali jste nějaké pěkné nebo netradiční přání?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pravda je že u některých společností, které jsem v životě neoslovil a nemám s nimi vůbec nic společného, mi to přijde také jako spam, spíše jsem myslel firmy s kterými nějakým způsobem obchodujete, přišlo mi pár pěkných od firem pro které pracuji, tam by to jako spam bylo docela o ničem :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
V životě snad nepřišlo tolik dopisů - převážně PFka jako dneska :D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez píše:
Pravda je že u některých společností, které jsem v životě neoslovil a nemám s nimi vůbec nic společného, mi to přijde také jako spam, spíše jsem myslel firmy s kterými nějakým způsobem obchodujete, přišlo mi pár pěkných od firem pro které pracuji, tam by to jako spam bylo docela o ničem :-D

Já to myslel jinak. Ano, většina padá do spamu, ale ne všechno. Spíš jsou Vánoce skvělým místem pro mailování. Když jsem dřív posílal emaily (dnes už jsem z toho vyrostl), tak byly Vánoce tím nejlepším časem. Přijde mi, že vánoční spamy se omlouvají (lidem tolik nevadí). Ono v každym tom PFku je odkaz ;)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Chodí to každú chvílu, väčšina do spamu ale keď už prídu, tak aspom nakuknem ako to vyzerá.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Mě dnes přišel od skylinku kalendář zhruba velikost A2

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já žádnou PFku nedostal, pokud tedy nepočítám hromadné spamové PFky.

//22:03: Tak už jsem dostal první pořádné PFko.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já mám teď hezké PFko od RegZone na 404m.com místo reklamy. Když se kliknete na tu holku objeví se PFko :)

Jinak většina co přišla emailem tak je většinou klasiku.
- Celkem se mi líbilo PFko od amenit.cz, kde je fotka všech zaměstnanců (http://www.amenit.cz/SiteCollectionImag ... pf2012.png). Je to takové osobnější. Prostě to vypadá, že si s tím taky někdo dal práci :)
- Originální bylo i PFko od eSpolupráce.cz, která spadá pod Elephant Orchestra (viz. příloha)

Přílohy

image002.jpg

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago píše:
Já mám teď hezké PFko od RegZone na 404m.com místo reklamy. Když se kliknete na tu holku objeví se PFko :)


Aneb jak zvýšit proklikovost dané plochy :-).

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Drago píše:
Já mám teď hezké PFko od RegZone na 404m.com místo reklamy. Když se kliknete na tu holku objeví se PFko :)

Všiml jsem si, je to moc hezké a líbí se mi to. Docela mě to překvapilo :) Chválím a děkuji.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se