Volná diskuze

p01nt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 12.02.2012
Zdravím, obnovuji jeden starší projekt na kterém mám v plánu spustit herní sociální síť.

Menší info :
Tento projekt poběží na vlastním redakčním systému.
Webdesign bude použit z mé tvorby ->
Obrázek
Dále se bude pracovat na herních recenzích a gameplays.
Liga bude soustředěná především na Counter-Strike 1.6 (později přibydou další sekce).

Koho hledám ?

Hledám kvalitní a rozumné lidi, kteří dokáží zefektivnit svoje vlastnosti a um ve své práci .
Věkové kritéria nemám, protože vím, že i mladý člověk může býti více zručnější nežli ten starší.

Volné posty.

Redaktor/ka webu
- Výborná znalost rodného jazyka ( CZ,SK)
- Angličtina, němčina jsou výhodou
- dostatek času a chut publikovat svoje názory
- komunikativnost a ohodlanost obětovat svůj čas

Programátor/ka
- Výborná znalost programovacích/kóderských jazyků
- programové jazyky C+, C++ výhodou
- javascript také výhodou
- komunikativnost a ohodlanost obětovat svůj čas

Moviemaker/ka
- Výborná znalost programů potřebných ke své práci
- Kreativita a fantazie
- Cit pro detail a perfekcionismus
- komunikativnost a ohodlanost obětovat svůj čas

Manažer/ka
- Příjemné vystupování
- Znalost oboru
- Základy účetnictví,marktingu,ekonomie
- obchodní psychologie výhodou
- znalost obchodní korespondence NUTNÁ

Server technik / technička
- Znalost linuxu
- umět vytvořit bez problému jakýkoliv herní server
- nastavování herních serverů dle zadání
- znalost AMX u cs 1.6
- znalost pawn velikou výhodou


Co nabízím ?
Příjemný kolektiv lidí, solidaritu a nedílnou součástí je také pevné zázemí.
Dále pokud Vaše práce bude odvedena podle představ, budete komunikatní a dokážete prezentovat vlastní nápady, tak se určitě nebráním po čase finanční odměně úměrné kvalitě vaší odvedené práce.

Aktuálně :
Spuštěno 18 Counter-Strike serverů.
Přijati 2 redaktoři

Pokud jste nenašli vaší kategorii specifikace vašeho koníčku či práce neváhejte mě kontaktovat stejně jako zájemci o výše uvedené posty.


Kontakty
ICQ - 57018328
SKYPE - pecha.denis
STEAM - school291
EMAIL - onethousandbars@gmail.com
Dále mě můžete kontaktovat skrz soukromou zprávou zde na webu.

S pozdravem Váš Point.
Smrt jednoho je tragédie, smrt tisíců je statistika. Stalin Josif Vissarionovič

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zajímavé a máš to dobře rozepsané :) Líbí se mi, že víš co chceš. Nicméně pokud jsem to dobře pochopil tak hledáš lidi, kteří pro tebe budou pracovat zadarmo?

A jinak bych ti doporučil nechat tohle téma zamknout a jednotlívé poptávky po lidech roztřídit do rubrik zde na Webdeal :) Měl bys tak větší šanci někoho najít :)

P.S: jo a zmenši ten šílenej plakát (obrázek) :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

p01nt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 12.02.2012
Díky, ze začátku ano ale jak je napsáno, po rozjetí - tedy ukončení betaverze se nebráním kapacitní finanční odměně, samozřejmě úměrně kvalitě vykonané práce.

P.S: ten obrázek přehodím na URL.
Smrt jednoho je tragédie, smrt tisíců je statistika. Stalin Josif Vissarionovič

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Herní branži beru poněkud skepticky, nevidím v tomto perspektivu. Návratnost takového projektu je mizivá, ceny reklamy nízké a konkurence spousty.

p01nt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 12.02.2012
:) i skeptik je někdy potřeba aby otevřel oči optimistovi ale já držím v ruce fakta :). Ukaž mi v CZ/SK branži jedinou herní sociální síť s ligou a předimenzovaným hardwarovým a webovým zázemím. Pomůžu ti, nic velkého nenajdeš a co se týká cen tak pro Tebe mám menší ukázku nízké ceny za reklamu. -> http://www.gamepark.cz/obrazky/_gp/CenikReklamyGamepark_110413.pdf. Ale i tak ti děkuji za příspěvek, alespoň dalším x lidem dám ukázku toho, že to může i dokonce fungovat. :)
Smrt jednoho je tragédie, smrt tisíců je statistika. Stalin Josif Vissarionovič

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Fungovat to může, hrát se bude pořád a Gamepark toho byl po pádu Gamezone jasným důkazem, i když tam to mělo vícero faktorů. Jen jednu věc bych podotkl, za ceníkové ceny nikdy nikdo reklamu na Gameparku nekoupil :-) to si můžeš být jistý :-) je to stejné jako u Seznamu, Mafry, atd. aby se dalo smlouvat, hlavně kvůli agenturám jsou ceny zhruba o 40 procent nadsazené. Nicméně i tak jde o pěkné peníze. Hlavně aby, ale tvá nová síť na tom nebyla tak uboze co se HW týče jako je bohužel Gamepark, totálně nezvládá nával hráčů a servery kolabují a padají. Aby vůbec udrželi hratelnost ligy na serverech, odnáší to ostatní místnosti na hraní. A kapitola sama o sobě jsou administrátoři, hrůza za poslední dva roky to upadlo natolik, že kdo se hraní věnuje na "lepší" úrovni na GP vůbec nechodí, tak to je další věc na které pokud zapracuješ máš šanci, kvalitní admin (ne dvanáctileté dítě) bude zásadní věcí. No ale to jen tak na okraj, jinak přeji hodně štěstí v herním světě :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

p01nt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 12.02.2012
Tvých slov si vážím, co se týče admin týmu a hardwarového zázemí jsem v suchu.
Smrt jednoho je tragédie, smrt tisíců je statistika. Stalin Josif Vissarionovič

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se