Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Stalo se Vám někdy, že by Vám Seznam na webu. který běží přes 2 roky, přestal indexovat stránky? Na googlu mám 101 a na Seznamu 0. Web se mi tak propadl na 6. místo. A nové stránky nechce indexovat.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
asi nejaky ban. na site: ti to nic nanajde?

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
No tak to spíš vypadá na nějakou penalizaci ne? Mně zase když mu pošlu članek indexne ale nehodí do serpu přitom normálně to bylo cca 5 min teď už to je několik dní :)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
U již tradičně rozflákaného fulltextu seznam.cz naprosto běžná věc.
Není třeba se nad ničím podivovat u tebe poptávko zdarma mě to překvapuje, měl by jsi to již vědět, že u seznamu na ničem nezáleží.
Pouze na náhodě.
Již řadu let.
Napiš na podporu, kde ti podají užitečné a relevantní informace odborníci made in Clever People s.r.o.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
A nové stránky nechce indexovat.

Pokud se nejedná o dlouhodový problém, tak bych to moc neřešil. Občas také zaregistruji, že vypadnu z indexu a za pár dní jsem zpět.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Když už je nezajímavý pro Seznam, tak to už musí být... :P

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Na Seznamu už delší dobu pozorujuju "vyšší záměr". na Googlu se dostanu běžně mezi první místa i na hodně konkurenční KW, ale na Seznamu třeba až na 50.příčku. Když už je web nahoře, tak mi občas z ničeho nic web spadne a zaboha ho nemuzu dostat zpet. A když už mám web hodně silný, tak mi tak Seznam nasere jeho výsledky z firmy.cz.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Na Seznamu už delší dobu pozorujuju "vyšší záměr". na Googlu se dostanu běžně mezi první místa i na hodně konkurenční KW, ale na Seznamu třeba až na 50.příčku. Když už je web nahoře, tak mi občas z ničeho nic web spadne a zaboha ho nemuzu dostat zpet. A když už mám web hodně silný, tak mi tak Seznam nasere jeho výsledky z firmy.cz.


Prostě je to tvá osobní diskriminace od Seznamu, smiř se s tím a nebojuj :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se