Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Za jak dlouho Vám Seznam indexuje nové weby? Čekám už přes měsíc u nových webů a stále nic. Seznamu předávám weby k indexaci opakovaně po pár dnech. Při kontrole site:domena ale stále nic.
Že by nějaký blacklist? :-D
(je to ale divný, protože nejsou indexovány ani subdomény u freehostingu)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Seznam je všeobecně pomalejší, ale moje zkušenost je taková, že maximálně do tří týdnů byl každý web alespoň částečně indexován a to jsem Seznam neprudil neustálím přidáváním ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
alijosha píše:
Seznam je všeobecně pomalejší, ale moje zkušenost je taková, že maximálně do tří týdnů byl každý web alespoň částečně indexován a to jsem Seznam neprudil neustálím přidáváním ;-)


Taky mi připadá, že zaindexují web pomalu rychleji když ho bot najde sám :-D
Vím, že už tu tenhle problém několikrát proběhl, ale zajímalo by mě jestli jste si někdo dělal pokus na prodlevu. Nezaindexováí webu ani po měsíci mi připadá divný.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Nevím, u novějších webů to trvá delší dobu. ale jak je web jednou zaindexován, tak další stránky se indexují rychle, aspoň u mě.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Drago píše:
Všechny nové stránky vkládej sem:
http://search.seznam.cz/pridej-stranku

Pokud do 7 dnů neuvidíš stránku zaindexovanou tvůj web má zřejmě problém.


Si myslíš, že jsem nějaký amatér?! :-) vkládám to tam . i jim tam posilam xml. kašlou na mě

-- 13. 12. 2013 12:25 --

Wladass píše:
Mě indexujou hned! :D


normálně uvažuju, že začnu nové weby registrovat na fiktivní jméno. Tam mají nějakou kontrolu na hlavičku registrátora nebo už nevím. :-(

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Drago píše:
...že se jim rozbil crawler.


Tak o tom silně pochybuju :-D. Na Googlu už jsem na 2. straně a lezu nahoru - bez problemu.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
O aký web sa jedná? V poslednom čase ma práve seznam prekvapil, keď do 3 dní dokázal indexovať nové články a do týždňa sa niektoré dokonca zobrazovali aj na zaujímavých pozíciach. Stačí získať link zo silnejšieho / navštevovanejšieho webu + pár záložiek a nie je s indexáciou problém. Pravdou je, že podstránky na ktoré nevedú odkazy indexuje veľmi dlho.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Marek L. píše:
O aký web sa jedná? V poslednom čase ma práve seznam prekvapil, keď do 3 dní dokázal indexovať nové články a do týždňa sa niektoré dokonca zobrazovali aj na zaujímavých pozíciach. Stačí získať link zo silnejšieho / navštevovanejšieho webu + pár záložiek a nie je s indexáciou problém. Pravdou je, že podstránky na ktoré nevedú odkazy indexuje veľmi dlho.


webů jsem teď přidal několik. jedná se většinou o microsite a už na ně vede několik desítek odkazů z několika webů.
Něco jiného je indexovaní podstránek a subdomén a něco jiného indexace nového webu. Myslím, že pokud web má originální text, tak by měl mít stejné podmínky jako každý jiný. Nechápu, proč to u Google jde bez problému a se Seznamem pořád něco je.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
indexuje jak se mu chce vliv na to nemá nic jen náhoda, která je motorem celého vyhledávání
Stejně tak je to s pozicema

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
no to mě pos...celou dobu nic. zmíním se tu o indexaci a lup, weby zaindexovane a hned na 19. místě

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Častým přidáváním jednoho webu do systému vyhledávání si můžeš zasloužit pěknou stopku. Spíš někde decentně zalinkuj.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se