Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Poslední dobou mám stále větší problémy dostat nebo udržet weby na 1. pozicích na Seznamu (Na Googlu se bez problému dostanu během měsíce max. dvou mezi první 3 pozice na jekoékoliv KW) - zřejmě je to špatnou SEO technikou.
Pokud si web Seznam zařadí alespoň mězi top 100 pozic, jsou pak vidět týdenní změny. Některé weby ale delší dobu Seznam nepříjme a jsou vidět jen maximálně při rozšířených KW frází - a ty pak mám na prvních místech, ačkoliv jsem web koncipoval na jednoduché KW. Nemluvě o tom, že mi někdy Seznam upřednostňuje KW v jiném tvaru, něžli na které dělám SEO.

1/ co na váš web působí nejlépe pro výsledky na Seznamu:

a/ výše zpětných odkazů
b/ odkazy z PR článků
c/ onpage faktory - struktura stránek (počet zaindexovaných stránek?)
d/ stáří webu (...a po jaké době jsou výsledky)
e/ jiné (vnější faktory jako odkazy ze sociálních sítí apod.)



2/ jak dlouho vám trvá, nežli web dostanete min. na 1.stránku Seznamu?

Předem díky za případné názory a zkušenosti.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Já mám 4 weby a na každých dělám jiný postup pro SEO, výsledek je takový, že jsou všechny weby hodnoceny víceméně stejně. Takže u seznamu fakt těžko radit...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Rozhodně nevěřím tomu, že by ti odkazy z PR článků pomohli k lepšímu umístění :)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Seznam je nevyzpytatelný
Ale nahemovat z5 odkazy mi vždy pomohlo cokoliv pojď a masivně :D i z péčka na půjčky bez problému druhým rokem jak u goo tak sez

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass píše:
Rozhodně nevěřím tomu, že by ti odkazy z PR článků pomohli k lepšímu umístění :)


by ses divil, kolik správně napsaný článek na správném místě dokáže udělat "muziky" :-). dá se tím snadno odbourat i web, který má 10krát více zpětných odkazů

-- 30. 04. 2013 10:40 --

wico píše:
Seznam je nevyzpytatelný
Ale nahemovat z5 odkazy mi vždy pomohlo cokoliv pojď a masivně :D i z péčka na půjčky bez problému druhým rokem jak u goo tak sez


jj, už se to lepší...ostatní weby upevněné na 1.místě Seznamu a Googlu a ten "postižený" web už konečeně leze zpět nahoru


a jinak to tvoje "pojd a masivně" - souhlasim, ale nedádá to webu stabilitu. je to jen dočasný efekt. ale jako "oživovací šok" novému webu určitě jo, dělám to taky.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac píše:
Oživovat je třeba mrtvoly, ne? I když novorozeně je taky třeba někdy plácnout po zadku. :-D


Ty už jsi oživil nějakou mrtvolu? :-D tak po zadku plácám nejen novorozeně :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nebylo by lepší místo řešení blbostí začít tvořit něco pořádného, co bude lidi opravdu zajímat? Je fajn, že všude trčí pujčka na to, půjčka na tohleto atd. a pár zoufalců klikne, ale kdyby to bylo okořeněné i o nějaké opravdu užitečné informace, rady, tipy atd., tak by to dle mě vypadalo též jinak a nejen z pohledu pozic ve vyhledávači, ale i v očích širší veřejnosti ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Faktorů pro posouzení stránky jsou desítky, nejde z tvého seznamu jednoznačně říci, že se jedná o možnost a, b ,c, d či e.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se