Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem udělil ban uživateli Remail.
Podle přezdívky jej možná neznáte, ale jedná se o velmi známého podvodníka.
Na různých fórech vystupuje po přezdívkami RychlyMail.cz, MickeyKr, Nekros Angel a další.

Mimochodem, na tomto fóru se jedná asi už o třetí nebo čtvrtý ban.

Na závěr jedna perlička: Jedná se o uživatele, jehož zmiňuje Wedos hned v odpovědi na první otázku.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Beru jako jednu z nejlepších novinek od spuštění fóra.

V tom rozhovoru mě to pobavilo, to je fakt blbec... :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Už i tady :-) Má to smůlu, ale ten 13 letý hoch jak se již psalo všude možně. Ten už má ban snad všude :-)

Noooo, tak o tom jeho megaprojektu co převálcuje facebook jsem již četl, to mě pobavilo hodně.

Jinak je známí také tím, že prodává databázy ukradených emailů z lidé.cz s tím, že všichni uživatelé souhlasí se zasláním reklamního sdělení :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Hehe chudák chlapec :D Nikde ho nemajú radi :D Ale tak môže si za to sám...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jo má BAN všude, kam se podívá :D Od diskuzních for, přes warez fora až po podnikatelská fóra :D Ten to bude mít v životě těžké
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Přitom nevím, proč ho všude banují. Pochopím podnikatelská fóra, kde ten obsah je zcela jiný a kvalita diskuze rovněž. Já ho na svoje fórum nechal chodit. Divili byste se, kolik lidí se kvůli němu vracelo. Byli zvědaví na to, co ten trouba zase vyvede, kam zase jakou kravinu napíše, jak se zase ztrapní. Lidé se vraceli a promazat po něm pár příspěvků? To není žádná práce, minuta zpoždění a za oplátku se ti lidé, co se díky němu vraceli, zapojili i do jiných diskuzí... :)

Dneska mi napsal žádost o deaktivaci účtu, odmítl jsem, pokud na tom skutečně nebude trvat. Už to tu bylo dříve, pak se po týdnu vrátil a já měl další "failnick" a to se mi nechtělo. Prý ho dva roky neuvidíme...

HajekJirka
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 26
Registrace: 22.08.2011
Jiří Rostecký píše:
Divili byste se, kolik lidí se kvůli němu vracelo.

Připomíná mi to Michala Kolesu.

Taky jsem s nim měl zkušenost. Chtěl naprogramovat script a až jsem měl skoro všechno hotovo, tak přestal komunikovat.
BAN si určitě zaslouží.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tak pověst Kolesy neznám, ale s Nekrym umí být docela zábava. Příspěvky se dají lehce mazat a pokud to přitáhne lidi, proč ho nenechat :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
On se dokáže ztrapnit, ovšem nechci toto fórum vést pro pobavení, to bych si založil zábavní fórum místo podnikatelského a nerad bych uživatele nechal obtěžovat spamováním od uživatele, který ještě ani nemá občanku.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
S tím naprosto souhlasím a udělal si jen a jen dobře. A ban byl naprosto na místě.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Otakar Pěnkava píše:
On se dokáže ztrapnit, ovšem nechci toto fórum vést pro pobavení, to bych si založil zábavní fórum místo podnikatelského a nerad bych uživatele nechal obtěžovat spamováním od uživatele, který ještě ani nemá občanku.


také individuá sem nepatria, je to pre dobre komunity...

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se