Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsme spustili aukce designů, naleznete ji jako novou kategorii. Nicméně nejedná se pouze o novou kategorii, ale o plnohodnotné řešení. Při zakládání nové aukce designu je vyžadováno nahrání alespoň jednoho souboru. Celkem aukce nabízí nahrání až 4 rozdílných obrázků, můžete tak dávat do aukce i menší balíčky designů a dražit je za společnou cenu. V detailu takové aukce pak naleznete až 4 miniatury a po jejím kliknutí se vám zobrazí obrázky ve větším rozlišení.

Na co si dejte při zakládání takové aukce pozor:
-max. hlavní 4 obrázky (více pak přes tag IMG)
-max. velikost každého obrázku 3 MB
-povolené koncovky - jpg, jpeg, gif a png

Akce:
První 3 uživatelé, kteří založí aukci designu s minimální délkou 7 dnů získají kód na .cz doménu zdarma.

Současně jsme zapracovali i na exportu aukcí - nabízí možnost volit mezi vzhledy, zobrazení pouze vašich aukce, více možností jak řadit aukce ve výpisu nebo filtrování podle kategorií aukcí.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ahoj! Tak už jsem tam tři nandal co mě leží v "šuplíku"! Jinak chválím, je to jistě dobrý krok a za export aukcí díky.

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Taky jsem si dovolil přidat nevyužitý design. Platí-li kód pro první tři uživatele a ne tři aukce a jsem v pořadí, budu za kód rád.
Díky, Martin

Gottas15
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 13
Registrace: 11.05.2012
Také jsem přidal..:) Také doufám, že platí uživatelé a ne aukce. Díky..:)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
[b]Akce:
První 3 uživatelé, kteří založí aukci designu s minimální délkou 7 dnů získají kód na .cz doménu zdarma.
[/b]

V zadání je jasně první tři uživatelé a ne tři designy, no a i kdyby to tan nebylo, jsem sice Čech, ale ne hamoun...!Pěkný den všem!

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Hustý, tohle by mohlo přivést nové členy :) Chválím a posílám plusko ;)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já by jsem měl dva návrhy.
- Dát náhled přímo do aukce designu aukce.php?cat=5 Až tady toho bude víc, člověk to jen projde zvenčí a vybere si. V té sekci by jsem se nebál dát na jeden příspěvek více prostoru. Klidně 200 px na výšku.
- Dále předdefinované štítky. černá, červemá, bílá atd. Logo, Nakódovaný webdesign, Nenakódovaný, Tlačítka.

A bonusový nápad :)
- Pokud by autor chtěl, mohl by si prodané designy dát do referencí. Když jsem to viděl nevím proč napadl mě deviantart.com :) Prostě když se mi bude líbit práce nějakého autora, proč jej neoslovit.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Díky za úpravy Otakare máš +
Dobrý nápady Drago taky máš +
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Také zasílám plusko, moc se mě nápad Draga líbí a to i přesto, že designům se nevěnuji.
Jinak já bych měl také jeden nápad a to aukcí jako celku. Zvýraznění je sice dobrá věc, ale tak na dva dny, než mě někdo odšoupne novou aukcí pryč z titulní stránky. Já osobně bych preferoval, kdyby šlo zvýraznit aukci tím způsobem, že by na první straně zůstala. Na druhou stranu je pravdou, že pokud by se takových aukcí nashromáždilo více, tak by bylo stejně na odsunutí z první strany. Nicméně já bych takovou možnost, nebo něco podobného opravdu uvítal.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Další krok kluků kupředu. Toto je super věc a kdyby se ještě zpracovaly Dragovy připomínky, tak by to bylo ještě lepší. Ty náhledy by se šikly :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
+ Otakarovi i když jsem o tomto věděl již delší dobu, ale myslím si, že tu něco podobného chybělo a člověk nemá moc možností, kde koupit již hotový design.

+ Dragovi, dobré a přínosné připomínky
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Akce byla pro první 3 uživatele, ne pro první 3 aukce. Ale protože jste mi udělali radost, tak první 3 dostanou slíbené kupóny na .cz doménu zdarma a čtvrtý s pátým dostanou kupón na .eu doménu zdarma. Jak se tak dívám, tak aukce založili 4 uživatelé, takže kdo chcete .eu doménu zdarma, vložte aukci designů. Je to zdarma :).

Drago píše:
Já by jsem měl dva návrhy.
- Dát náhled přímo do aukce designu aukce.php?cat=5 Až tady toho bude víc, člověk to jen projde zvenčí a vybere si. V té sekci by jsem se nebál dát na jeden příspěvek více prostoru. Klidně 200 px na výšku.
- Dále předdefinované štítky. černá, červemá, bílá atd. Logo, Nakódovaný webdesign, Nenakódovaný, Tlačítka.

A bonusový nápad :)
- Pokud by autor chtěl, mohl by si prodané designy dát do referencí. Když jsem to viděl nevím proč napadl mě deviantart.com :) Prostě když se mi bude líbit práce nějakého autora, proč jej neoslovit.


Nad náhledem jsem uvažoval, ale když jsem si zkoušel výsledek, tak každá aukce byla moc na výšku a nevěděl jsem co tam dát, tak jsem to raději nechal po staru. Zítra tam doplním ty náhledy i do kategorie. Ty štítky (tagy) jsou dobrý nápad, určitě se to tam také objeví, stejně tak i ten bonusový nápad :).

webdesigndubina píše:
Také zasílám plusko, moc se mě nápad Draga líbí a to i přesto, že designům se nevěnuji.
Jinak já bych měl také jeden nápad a to aukcí jako celku. Zvýraznění je sice dobrá věc, ale tak na dva dny, než mě někdo odšoupne novou aukcí pryč z titulní stránky. Já osobně bych preferoval, kdyby šlo zvýraznit aukci tím způsobem, že by na první straně zůstala. Na druhou stranu je pravdou, že pokud by se takových aukcí nashromáždilo více, tak by bylo stejně na odsunutí z první strany. Nicméně já bych takovou možnost, nebo něco podobného opravdu uvítal.


Budou jak filtry, tak i přednostní výpis ( v případě přednostního výpisu se tato aukce zobrazí vždy i v exportu aukcí ).

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Náhledy se už v aukcích designu zobrazují. Můžete i na ně kliknout a tím zobrazit obrázek v plném rozlišení.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dobré je to , dobré a už začínají přibývat i zajímavé kousky, myslím si že tady si uhodil hřebíček přímo na hlavičku, s milimetrovou přesností :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se