Nápady & návrhy

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes WebDeal překročil metu 4000 příspěvků a tak jsem si řekl, že zveřejním plán na jednu službu s kterou si pohrávám v hlavě.
Napadlo mě zrušit Nástroje a protože většina ze zbylých nástrojů souvisí s doménami, tak bych je spojil po další službu a tou by byly Domény.
Samozřejmě by k tomu přibyly další věci jako sledování expirace domén, seznam expirovaných .cz domén (snažil bych se vymyslet filtr na top10 daného dne), expirace .com/.net domén (automatické vybrání těch asi nejlepších domén) a další funkce, které si teď nemohu vzpomenout.

Co vy na to?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že to je dobrý nápad a mě se moc líbí. Rozhodně to bude mít lepší uplatnění, jak nástroje v současné podobě bych řekl.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nástroje pomalu chci rušit a dát víc prostoru rozvinutým službám, které jsou pro uživatele důležitější (viz. nástroj Ranky => služba Ranky).

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Myslíš tie nástroje čo sú v pravom hornom rohu? Zlúčiť ich do jednej by myslím bolo v pohode :) Tie doménové myslím... a výpis expirovaných by tiež nebol zlý...Ocenil by som však aj napríklad .sk...To chodím kukávať na backorder.sk, takže by som to mal tu...A ak by sa drago nenahneval, tak niečo také, čo robil drago na svojom blogu...ak by sa teoreticky podarilo, tak zoznam sk/cz expirovaných domén s koncovkou .eu, .com, .org, .net, .biz by určite veľa veľa ľudí potešil...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, tu kolonku Nástroje v pravém rohu. Dlouhodobě je využívá minimum lidí a proto když už byla práce s jejich tvorbou, tak je zužitkuji. Delší dobu rovněž plánuji napsat Dragovi ohledně jeho doménového rejstříku, že bych mu s tím pomohl. Samozřejmě s .sk doménami počítám také.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Čiže uvažuješ aj o možnosti tých sk/cz expirovaných domén na generických koncovkách? Či ani nie?

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
myslim ze zbytecnost, tyhle funkce dela vetsina registratoru..

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
nápad dobrý ale má veľa problémov, čo sa týka expirovaných domén tak použitelné to bude len vtedy, ak bude zoznam na 30 dni a viacej dopredu tak ako to je na daukce + prípadne filtrovanie, pretože väčšina domén, aspom trošku použitelné sa nedajú chytiť pretože predregistráciu použil niekto predomnou...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak je pravda, že většina registrátorů to dělá, ale když to bude tady, tak nemusí člověk prolezat xx stránek a hledat :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
No rôzne filtrovanie by tam tiež nebolo odveci :) To by mohlo odlíšiť výpis expirovaných domén tu od výpisu inde...A určite si nemyslím, že to tu bude zbytočnosť :) Ja mám rád všetko pokope...A trávim tu poslednou dobou čím viac času a radšej si to pozriem tu ako hľadať cez googlu zoznam expirovaných domén...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Gondal píše:
No rôzne filtrovanie by tam tiež nebolo odveci :) To by mohlo odlíšiť výpis expirovaných domén tu od výpisu inde...A určite si nemyslím, že to tu bude zbytočnosť :) Ja mám rád všetko pokope...A trávim tu poslednou dobou čím viac času a radšej si to pozriem tu ako hľadať cez googlu zoznam expirovaných domén...


stačí zájsť na daukce, a ten kto sa tomu aspom trocha venuje, zistí že keď chce niečo chytiť tak si musí dať načas..

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ale daukce je len na cz domény či? Ja sa budem zameriavať hlavne na sk...Preto ja daukce moc neriešim...Ale pravdaže súhlasím so zoznamom na viacej dní dopredu...

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
zoznam slovenských expirovaných + nejaký filter k tomu by som veru privítal..

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Marek L. píše:
nápad dobrý ale má veľa problémov, čo sa týka expirovaných domén tak použitelné to bude len vtedy, ak bude zoznam na 30 dni a viacej dopredu tak ako to je na daukce + prípadne filtrovanie, pretože väčšina domén, aspom trošku použitelné sa nedajú chytiť pretože predregistráciu použil niekto predomnou...


Máš pravdu, tohle mě vůbec nenapadlo.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
prípadne by sa možno niekomu hodil zoznam uveľnených domén, tj. už po zmazaní, keď o ne nemal nikto záujem a stali sa opäť voľnými, tam je problem to, že väčšina týchto domén je odpad....z času na čas sa nájde nejaký kusok s rankami alebo aspom trocha použitelná doména...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se