Marketing

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak kostra pluginu je hotová, zítra dodělám hlavní funkce a napojení na PayPal, provedu kompletní otestování a pokud se nic nepokazí a neztratím nadšení, které nyní mám tak se během několika (desítek) hodin dočkáte WP pluginu, který bude fungovat tak, jak je výše popsáno. Plugin bude kompletně zdarma. Nebude zde ani žádné premium omezení a podobné věci :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tedy ty si šikovný, tebe je taky úplně škoda :-) Nechceš mi udělat jednu jednoduchou XML čtečku do Joomly ? (za peníze samozřejmě) :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
freez píše:
Tedy ty si šikovný, tebe je taky úplně škoda :-) Nechceš mi udělat jednu jednoduchou XML čtečku do Joomly ? (za peníze samozřejmě) :-)


pokud je to na mě tak se můžu pokusit, ale v Joomle už jsem dlouho nedělal :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jan Paluska píše:

pokud je to na mě tak se můžu pokusit, ale v Joomle už jsem dlouho nedělal :D


Jasný, vidíš tady někoho jinýho, kdo dělá na pluginu do Wp .-) no když budeš mít chuť a náladu, napiš mi PM poslal bych ti nějaké podklady, jestli nemáš kde to testovat, tak to taky není zas takový problém.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Tak už se těším na ten plugin :)
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Nejvíce srážek v ČR – přehled rekordů v počasí

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak jsem narazil na první drobný zádrhel. Při integraci PayPal patrně bude nutné, aby daný člověk měl Premiere account (je zdarma). Zatím přemýšlím, jak to vyřešit jinak a jednodušeji
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
S Paypalem ti pomohu, propojení je snadné. Bohužel je v podmínkách nutnost mít premier účet.
Jinak v rámci WebAds nabídnu modul do Wordpressu, ale i do Joomly a Drupalu.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Otakar Pěnkava píše:
S Paypalem ti pomohu, propojení je snadné. Bohužel je v podmínkách nutnost mít premier účet.
Jinak v rámci WebAds nabídnu modul do Wordpressu, ale i do Joomly a Drupalu.


Otakare, když budeš dělat modul pro Joomlu udělej ho tak aby fungoval od stabilní verze 1.5 až po novou 2.5 :-) Pravděpodobně to bude 1.5 a 1.6 až 2.5 jeden by nefunguval všude.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Právě jsem se rozhodl, že modul pro Joomlu vynechám :-D.

Mrknu na to, zatím je ještě na to času dost. Prvně chci doladit stávající věci a pak to k tomu systému přidám.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Kdysi jsem dělal i moduly pro Joomlu, ale říkám, dlouho jsem v tom nedělal a primární je teďka dodělat Wordpress xD
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já to psal spíš jako tip, protože na modulech pro Joomlu například PostGenius shořeli jak papírovej drak, nikdy to pořádně nemakalo. Je jasné, že to není prioritní, nicméně webů na Joomle jede poměrně hodně a lidí co jsou schopní pro ni něco vytvořit moc není a tak by to mohlo přitáhnout lidi. To co tu tvoříte pro WP má Joomla částečně v sobě, jen doladit napojení na Paypal, zase to umí statistiku prokliků a banery, formuláře, atd.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ono Joomla je trošku složitější než Wordpress, je to hodně namodulované a "nepřehledné" :D Ono už ovládání Joomly je složitější, než ovládání WP :) Ale jak to člověk pochopí tak je to dobrej RS. Dobře se na tom staví větší weby a dá se s tím neuvěřitelně kouzlit
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jo, jo pro Joomlu jsem kdysi taky něco dělal.

freez píše:
Otakare měl jsi napsat, že čekáš na pořádnou tsunami , já jsem zvědav, co nám WebAds vše nabídne a už se docela těším, zkušební provoz a prohlídku toho co se v systému zatím nachází už mám za sebou. Tak třeba to bude takový dárek k vánocům pro uživatele WedDealu :-)


Jaký máš dojem ze systému? Co ti tam vadí, překáží, nebo naopak vyhovuje? (klidne do SZ).

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez píše:
No a nebo nastavit odkazům z komentářů "nofollow" a je vymalováno :-) chceš "follow" kup si :-)

To je fakt, jenže právě kvůli follow odkazům v komentářích hodně lidí vůbec komentuje :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Na svém blogu jsem publikoval článek, kde můžete vidět jak probíhají práce na pluginu v reálném čase. Rovněž budu rád, pokud u článku zanecháte nějaký ten feedback - http://www.pes502.cz/plugin_easyad/easyad-plugin-pro-wordpress
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Nechápu, co na tom vidíte genitálního? Podobný systém se už dávno využívá. Geniální by bylo naučit na stránky chodit 100ky lidí.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Změnil jsem titulek na nápad PJ, přecijen je to výstižnější a lidi to nebude tolik rozčilovat :).

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
já mám třeba ještě personal na PP.
Když se na to s odstupem dne dívám, tak mi to přijde jako divný nápad, i když předtím se mi zamlouval. Proč najednou každý bude prodávat reklamu pod článkem? Myslíte si, že máte pro to inzerenty? Jak jste na tom v současné době s prodanými plochami na svých webech?
Není to útočná otázka, ale realita. Prodávání je dobrá věc, ale aby bylo komu ;)

Přece jen nedávnu tu byl topic o ads.ranky.cz a nízké ceně a stejně nikdo reklamu nechce. Jak to bude asi jen u jednoho článku?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Samozřejmě jedná se o specifický typ reklamy, celé je to nahypované tím, že PJ to nabízí za 150 Kč/kus a každý vidí jak takové peníze získá. Cena bude nižší, nevýhodu inzerce pod jedním článkem zase vyrovná výhoda, že to bude napořád. Jedná se tedy o systém jako Backlinks Genius a jejich vkládání odkazů do článků, tady to bude pod články.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Mně by se to velice líbilo, kdyby to nabízel před publikací článku. Jednak by čtenost odkazu byla lepší a jednak bych nemusel stále kontrolovat blog, jestli něco nepřidal. Jak známo, po vydání článku návštěvnost roste. Ale když si toho všimnu večer...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Popravdě, ani trochu nechápu, co je na tom celém tak geniálního a v čem je toto lepší, jak klasická PPC pod článkem. Osobně jsem toto viděl již na několika cizojazyčných webech a sám bych to u sebe nenasadil.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jiří Rostecký píše:
Mně by se to velice líbilo, kdyby to nabízel před publikací článku. Jednak by čtenost odkazu byla lepší a jednak bych nemusel stále kontrolovat blog, jestli něco nepřidal. Jak známo, po vydání článku návštěvnost roste. Ale když si toho všimnu večer...


To by šlo vyřešit tím, že bych dodělal možnost automatického hlídání a v případě nového článku by ti přišla SZ/email nebo by se odkaz rovnou koupil "naslepo".

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Petr měl poptávku, tak vytvořil nabídku. Nebude to fungovat na každém blogu, ale u něj na blogu má ten systém smysl i potenciál.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se