Kritika stránek

Mastherish
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 07.06.2014
Zdravím,
prosil bych o kritiku webů http://www.seeyou.cz/ , stránky jsou součástí projektu www stránky zdarma banan.cz.
Děkuji

______________________
Přidávej odkaz jenom na hodnocenou stránku a nevytvářej odkazy na jiné weby.
Jsem spamer z hostingu Banan.cz, vyznačující se svojí nespolehlivostí a nepoctivým chováním.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Že by špatný pokus o linkbuilding?
EDIT: A hned tu máš 4 externí odkazy ode mě :D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Počítadlo s zanedbatelným přístupem může být na škodu buildere...

Mastherish
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 07.06.2014
Pokud vím, tak toto fórum je určené pro kritiku :) a jak jistě taky víte, tak banan.cz dělá levné weby a proto si myslím že se kritika hodí :) cokoliv napíšete, budeme brát právě jako podnět ke zlepšení.
Takže děkuji Vám za to, že opravdu budete kritizovat jen návrh webu :)
Díky ;)
Jsem spamer z hostingu Banan.cz, vyznačující se svojí nespolehlivostí a nepoctivým chováním.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mastherish píše:
Pokud vím, tak toto fórum je určené pro kritiku :) a jak jistě taky víte, tak banan.cz dělá levné weby a proto si myslím že se kritika hodí :) cokoliv napíšete, budeme brát právě jako podnět ke zlepšení.
Takže děkuji Vám za to, že opravdu budete kritizovat jen návrh webu :)
Díky ;)


Napřed je určeno pro podnikání.
Poté tato sekce je určená pro kritiku, ale vždy jen jednoho webu, který si vytvoří svoje téma.
Tak že sem klidně dej svých 20 webů na kritiku, ale nepřidávej k nim, že byly vytvořeny pomocí banánu, který dělá webovky zdarma.
Je to velice okatá reklama a k tomu tato sekce není.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mastherish
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 07.06.2014
Dobře :) nepochopil jsem nejdříve vaše námitky, a to je má chyba. Omlouvám se za to :)
Beru tedy na vědomí a ještě jednou díky za upozornění :) Jako reklama to nemělo vyznít, ale chápu že vyznělo :)
Jsem spamer z hostingu Banan.cz, vyznačující se svojí nespolehlivostí a nepoctivým chováním.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se