Kritika stránek

ReklamanaFB.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 27.08.2014
Dobrý den, chtěl bych vám představit náš nový projekt ReklamanaFB - Reklama na Facebooku

Celý projekt vznikl za účelem nákupu a prodeje příspěvků na Facebook stránkách.
Jedná se o jednoduchý nástroj na kterém můžete nakupovat příspěvky a propagovat svůj web nebo nabízet "reklamní plochu" na vaší Facebook stránce - sdílení příspěvků.
Celý web je propojen s platební bránou PayPal a má špičkové zabezpečení.

Z vaší strany budu rád za jakoukoliv účast na provozu webu a případné kritice.
ReklamanaFB - Reklama na Facebooku - Nástroj pro nákup/prodej sdílení na Facebooku.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zajímalo by mě, kolik máte ploch k dispozici a o kolik by byla propagace přes vás levnější než vlastní inzerce na FB?

ReklamanaFB.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 27.08.2014
Dobrý den !

V současné době máme celkem k dispozici 49 383 fanoušků a 5 facebookových stránek. Doufáme že i nadále budou stejnou rychlostí přibývat.
Co se týče ceny, cena vždy záleží na prodejci. Dají se zde najít levnější, avšak také dražší.
U našeho systému máte jistotu, že nedojde k podvodu (příspěvek nebude zveřejněn) nebo bude moc brzy vymazán.
ReklamanaFB - Reklama na Facebooku - Nástroj pro nákup/prodej sdílení na Facebooku.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
JJ, ceny celkem seriozní. Já platil za jednoho fandu i 100 kč. Vyzkoušim.

ReklamanaFB.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 27.08.2014
Dobrý den, avšak to není za přivedení fanoušků, ale za sdílení příspěvku na Facebook stránce.
ReklamanaFB - Reklama na Facebooku - Nástroj pro nákup/prodej sdílení na Facebooku.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
ReklamanaFB.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 27.08.2014
Uvidíme jak bude probíhat Facebook o Twitteru každopádně také uvažujeme.
ReklamanaFB - Reklama na Facebooku - Nástroj pro nákup/prodej sdílení na Facebooku.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Stránka na webu po kliku na odkaz není dostupná - Černý humor.

ReklamanaFB.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 27.08.2014
Dobrý den, díky. Uživatel přidal stránku která porušovala pravidla Facebooku a nahlásila ji sama aplikace. Odebráno.
ReklamanaFB - Reklama na Facebooku - Nástroj pro nákup/prodej sdílení na Facebooku.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
ReklamanaFB.cz píše:
Dobrý den, díky. Uživatel přidal stránku která porušovala pravidla Facebooku a nahlásila ji sama aplikace. Odebráno.


Ještě by mě zajímalo - cena je za publikaci článku na web jednorázově nebo se bude platit v měsíčních intervalech?

ReklamanaFB.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 27.08.2014
Teď jsem nepochopil, zjednodušeně.. Vyberete si stránku, vyberete si text a ten se bude sdílet a musí tam zůstat minimálně 5 hodin.
53154 To se mi líbí za 20 Kč
ReklamanaFB - Reklama na Facebooku - Nástroj pro nákup/prodej sdílení na Facebooku.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
ReklamanaFB.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 27.08.2014
Takže jinak.

Já jsem prodejce (Mám facebook stránkus 53154 fanoušky). Stránku přidám na ReklamanaFB.cz a nabídnu přidání příspěvku na zeď mé stránky za 20 Kč.
Nyní jsem kupující, chci zpropagovat můj web tak jdu na ReklamanaFB.cz vyberu si tam stránku, stránku dám do košíku napíšu příspěvek který chci sdílet a zaplatím přes paypal. Prodejce nyní vystaví příspěvek, který tam musí být minimálně 5 hodin po pěti hodinách s tím může udělat co chce. Nechat ho tam/smazat.
Po pěti hodinách zažádá na stránce o ověření, stránka ověří jak dlouho tam příspěvek je. Pokud tam je 5 hodin uvolní peníze a převede je na účet prodejce.
ReklamanaFB - Reklama na Facebooku - Nástroj pro nákup/prodej sdílení na Facebooku.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
aha :-( tak na 5 hodin je mi to k ničemu. Hledám sdílení článků natrvalo. Existuje nějaká služba výměny sdílení článků? Tzn. umístim článek někoho na své FB stránce a můj článek na jeho stránce?

A ještě jedna věc. Zkusil jsem dát do příspěvku odkaz na mojí FB stránku (kterou jsem měl na placené službě) a FB mi jí smazal. Není náhodou tohle odkazování v rozporu s pravidly FB? :-)

ReklamanaFB.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 27.08.2014
Dobrý den, plánujeme prodloužení minimálně na 24h, i tak pokud váš příspěvek uvidí 110 000 za 20 Kč... pfe, kde tohle najdete ? Během dneška bude limit navýšen na 24h. Poté příspěvek nesmí být smazán.

Možná se jednalo o stránku která byla v rozporu s určitými pravidly Facebooku.
ReklamanaFB - Reklama na Facebooku - Nástroj pro nákup/prodej sdílení na Facebooku.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
ReklamanaFB.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 27.08.2014
I kdyby blbé "JEDNO PROCENTO" což je minimum co předpokládám :) tak je to 1100 lidí.
ReklamanaFB - Reklama na Facebooku - Nástroj pro nákup/prodej sdílení na Facebooku.

TrebWebDesign.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 09.11.2014
k designu: písmo je malé, já ho bez zoomu nepřečtu :(

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se