Domény

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Díky za tip, využiju.
Dávám ti REP+
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Díky za upozornění, akce využiji a rovněž přidávám reputaci :))
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Děkuji kluci.
Ještě by mě zajímalo, myslíte si, že pak půjdou domény v pohodě převést jinam? Nebo v tom bude nějaký háček? Takhle by lidi registrovali i 200 domén a pak je zkoušeli prodat.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Nové podmínky se Vám nebudou líbit:

Objednáním .CZ domény za akční cenu 15,- Kč/rok souhlasí zákazník s následujícími podmínkami:

Objednávkou v akci .CZ doména za 15,- Kč souhlasí se zasíláním marketingových sdělení společnosti ACTIVE 24.
Akce je určena pro jednotlivce i firmy pouze pro jejich přímou potřebu, nikoliv pro prostředníky a prodejce domén, toto platí pro nové i registrované zákazníky ACTIVE 24.
Pokud se zákazník bude u ACTIVE 24 při objednávce registrovat, musí uvést aktuální a reálné kontaktní údaje vč. telefonního spojení a může registrovat domény v akci pouze na sebe nebo na svoji firmu.
Maximální počet registrací je 10 .CZ domén na jednoho zákazníka.
Akce platí pro nově registrované .CZ domény na jeden rok.
Cena je uvedena bez DPH.
ACTIVE 24 nemá povinnost vyhovět všem objednávkám a vyhrazuje si právo kdykoliv odmítnout registraci, např. v případech pochybností o dodržení pravidel, zákazníkovi v takovém případě vzniká nárok na vrácení peněz bez jakékoliv další kompenzace.

Hold Active24 by si mělo lépe rozmýšlet své akce předem :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No prostě je to akce pro normální klienty co chtějí na doméně něco tvořit, myslel jsem si že tam bude omezení. Každopádně zaregistrovat 3-4 domény a pak si je převést jinam by neměl být problém.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
no to bude akce na kulovy.. :) . uz vedi co je ceka, max 10 kusu, a moznost odmitnout..

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Prvně tam žádná taková podmínka nebyla. Dokonce i na Facebooku na dotazy odpovídali, že tam žádné podmínky nejsou. Před cca hodinou se tam objevilo tohle... Asi strach z hromadných registrací a následného stěhování jinam.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
hromadne odchody je uz trapi zajiste tedka.. domenou za 15kc tomu moc nepomuzou :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Už jsem si chystal seznam domén, které poputují k Wedosu ... nicméně akce stejně nejspíše využiji :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Tento nápad schvalujeme a doporučujeme. Možné to je. Potom doménu zdarma, bez výpadku a online převedete k nám. Máme formuláře jak pro změny jednotlivých domén https://hosting.wedos.com/cs/domeny/ord ... =cz&step=1 , tak i pro celé doménová portfolia: http://datacentrum.wedos.com/a/202/spus ... domen.html
Heslo zní - čím více domén u nich nakoupíte, tak tím více získáte a tím více konkurenci oslabíte... Tak jen nakupujte!

Pokud ještě porovnáte cenu prodloužení, tak uvidíte, že ta "sleva není zadarmo". Je to vykoupené poměrně drahým prodloužením za 286,80 Kč na rok versus například třeba 144 u nás. Sečteno podtrženo tam například zaplatíte za 2 roky 304,8 a u nás 288,-Kč a za 3 roky 591,6 versus 432... Ceny jsou včetně DPH.

My se tomu dnes celý den smějeme. Musíme tady i přispět tímto příspěvkem..., protože postup změny podmínek (v průběhu vyhlášení akce) považujeme za nefér vůči zákazníkům... Zdarma se zviditelnili (a o to jim asi šlo), ale je to podraz na zákazníky.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
wedos píše:
Tento nápad schvalujeme a doporučujeme. Možné to je. Potom doménu zdarma, bez výpadku a online převedete k nám. Máme formuláře jak pro změny jednotlivých domén https://hosting.wedos.com/cs/domeny/ord ... =cz&step=1 , tak i pro celé doménová portfolia: http://datacentrum.wedos.com/a/202/spus ... domen.html
Heslo zní - čím více domén u nich nakoupíte, tak tím více získáte a tím více konkurenci oslabíte... Tak jen nakupujte!

Pokud ještě porovnáte cenu prodloužení, tak uvidíte, že ta "sleva není zadarmo". Je to vykoupené poměrně drahým prodloužením za 286,80 Kč na rok versus například třeba 144 u nás. Sečteno podtrženo tam například zaplatíte za 2 roky 304,8 a u nás 288,-Kč a za 3 roky 591,6 versus 432... Ceny jsou včetně DPH.

My se tomu dnes celý den smějeme. Musíme tady i přispět tímto příspěvkem..., protože postup změny podmínek (v průběhu vyhlášení akce) považujeme za nefér vůči zákazníkům... Zdarma se zviditelnili (a o to jim asi šlo), ale je to podraz na zákazníky.


ty jo. za to bychom vam dali i + :) ale jednoznacne mate pravdu, postup active24 po oznameni akce je velmi spatny..

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Souhlasím, že uvést akci a až poté seznamovat účastníky s podmínkami průběhu je nečestné a nefér ze strany Active24
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Jan Paluska píše:
Souhlasím, že uvést akci a až poté seznamovat účastníky s podmínkami průběhu je nečestné a nefér ze strany Active24

Oni to udělali ještě hůře a víc nefér. Nejprve potvrzovali, že žádné podmínky nejsou a omezení také ne. Jakmile měli reklamu zadarmo a vědělo o tom mnoho a mnoho lidí, tak najednou změnili texty celé akce (a tím i podmínky...).

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
Maximální počet registrací na jednoho zákazníka je navýšen na 15.

Edit: Jinak ty podmínky nejsou vůbec špatné a ani se nedivím, že se takto brání proti spekulantům. V každém případě je ale měli oznámit hned a ne je doplňovat až nějakou dobu po vyhlášení akce. Pokud to do zítřka úplně nezruší, tak určitě využiju taky. :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Mě to hlava nebere na jednu stranu nechtějí spekulanty a na druhou dávají možnost registrovat až 15 domén. Který nespekulant si registruje 15 domén?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
A není to jedno? Stejně regnu domén co to půjde a budu je převádět k Wedos, kde u domény změním jméno na které byla doména registrována a je po problému :) Sice to je nefér, ale stejně se to dá obejít ... tedy pokud to neudělají tak, jak to tenkrát udělal Zoner, kde jsem si mohl registrovat zdarma .EU doménu na 2 roky, ale nešla převést :/ Sice teď už je stejně u Wedos a opět prodloužená, ale podle mě takové jednání taky není úplně fér. Něco nabídnout, ale pak to vší silou držet, aby zákazník neutekl. Neměli by si zákazníky kupovat jen slevami, ale celkovým přístupem.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já plánuji něco podobného, koupit toho co jen to půjde, chvilku to tam nechám, aby neřekli a pak hurá pryč :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Marek L. píše:
dokedy tá akcia platí ?

celý čtvrtek
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
00:01-23:59 15.3.2012, pokud nezmění již po 4 podmínky :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak jo, začnu monitorovat podmínky :D takže sem dávám aktuální podmínky akce k 14.3.2012 - 19:12

  • Objednávkou v akci .CZ doména za 15,- Kč zákazník souhlasí se zasíláním marketingových sdělení společnosti ACTIVE 24.
  • Akce je určena pro jednotlivce i firmy pouze pro jejich přímou potřebu, nikoliv pro prostředníky a prodejce domén.
  • Pokud se zákazník bude u ACTIVE 24 při objednávce registrovat, musí uvést aktuální a reálné kontaktní údaje vč. telefonního spojení a může registrovat domény v akci pouze na sebe nebo na svoji firmu, toto platí pro nové i registrované zákazníky ACTIVE 24.
  • Maximální počet registrací je 15 .CZ domén na jednoho zákazníka.
  • Cena je uvedena bez DPH.
  • ACTIVE 24 nemá povinnost vyhovět všem objednávkám a vyhrazuje si právo kdykoliv odmítnout registraci, např. v případech pochybností o dodržení pravidel, zákazníkovi v takovém případě vzniká nárok na vrácení peněz bez jakékoliv další kompenzace.
  • Akce platí pro nově registrované .CZ domény na jeden rok.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mám zachycenou i původní verzi podmínek, tak můžete porovnat (úpravu 2 a 3) http://kecykveci.cz/15-kc-za-cz-domenu-k-15-vyroci/
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak server Active24 těžce nezvládá nával a kolabuje ... nestíhám registrovat vše, co jsem chtěl
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se