Aktuální události

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dneska jsem zaznamenal další posun u Sranku nahoru u jednoho svého webu, takže Srank jen nepadá.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mě už minule spadl blog z SR 3 na SR 2 Přitom články stále přibývají, žádné black seo na něj neužívám snad ani PR články, jen jsem vyměnil patičkově odkazy s třemi spřátelenými blogy. Na druhou stranu ranky člověk živ není a návštěvnost všude roste.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Turek: posílám velké žehnání tvému webu od mocného Jediho a Šita :-D

teď vážně. Doporučuji testovat stránky konkurence. v čem se liší, kde indexují apod...vzít si z toho to nej. Pokud se pohybuješ ve velkém konkurenčním prostředí jako já, tak je to jako na houpačce.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Pravidelne mi na niektorých weboch seznam zhadzuje Srank z 2/3 na 0, pokiaľ weby aktualizujem ranky nepadajú, ak ich nechám ležať ladom dlhšiu dobu, tak dostanú 0 a prepadnú sa na väčšine klúčových slov.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Můžete někdo uvést ty weby, které padají o víc jak 2 ranky zpět ? Nebo jinak, napište mi, které weby vám klesají.. Očividně děláte něco špatně.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Milan_B. píše:
Nechápu co dělá! Ranky mi padají jak hnilé hrušky. Návštěvnost ze seznamu jde dolů a celkem rychle. Stránky sice indexuje ale v serpu nejdou najít. ...
Máte někdo podobné zkušenosti?

To bude jinde jak v rankách.
Já měl něco podobného, pohlídej si, zda ti nevypadávají stránky u fulltexu.
Napiš na podporu a chtěj to spravit, napoprvé asi neuspěješ to ti poradí naučený blábol, ale na po 3 jsem to zvládnul.
K rankům jsem nezaznamenal nic, nové weby pomalu nahoru klasicky a u starých dle práce bud stejně nebo výš.

webdesigndubina píše:
Za sebe říkám, že jsem u většiny webů zůstal na stejno a u některých plus 1. Ani u jednoho webu jsem nešel dolů co se týče ranků. Ovšem a to mě mrzí více jsem u mnoha webů vyklidil přední příčky na určitá klíčová slova. To ovšem nechápu, jelikož se přede mě dostaly weby na doménách třetího řádu a hlavně absolutně neaktualizované.

Tvoje paweby s vykradenými nápady jak všude šmejdíš by neměli být v serpu vůbec

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
za a/ pokud máte na titulní stránce odkazy na jiné stránky - utíká Vám rank...to samé i na podstránky - jak voda, prostě se přeleje na relevantnější podstránky
za b/ pokud se pohybujete ve velkém konkurenčním prostředí, tak je potřeba občas aktualizovat obsah novým. Je to logické, stále přibývá nových webů a vyhledávače "nadržují" těm novým.
za c/ na rank má taky vliv popularita URL názvu domény - který se vyskytuje v různých obměnách

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
na rank by dle mého neměl mít vliv doména, na SERP ano, proč byměly mít domény cob brand penalizaci. Tak samo u linků ven, to na tvůj web nemá vliv. Ano posílaš nějakou váhu ven, ale to je mizivé.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Turek: zkusil jsem právě ze svých stránek (titulní stránky)neodkazovat ven - všude se doporučuje mít alespoň 2-3 linky a domena ma popularitu neco kolem 1800 a vysledek měsíc staré domény - S-Rank 40 a PageRank 0 (zatim, vcera jsem googlu odeslal sitemap).

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
..a domena ma popularitu neco kolem 1800..


Co je to za hodnotící faktor??

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:

Co je to za hodnotící faktor??


Predpokladám, že používa seo-servis.cz. Zadaj si web na podstránke síla webu a tam ti vyhodí popularitu domény.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No to je volovina teda :D mj. mi vyšlo že mám "sílu webu"=13000 :D Ale pobavilo, jen víc takových lidí ;)

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Turek: zkusil jsem právě ze svých stránek (titulní stránky)neodkazovat ven - všude se doporučuje mít alespoň 2-3 linky a domena ma popularitu neco kolem 1800 a vysledek měsíc staré domény - S-Rank 40 a PageRank 0 (zatim, vcera jsem googlu odeslal sitemap).


Prosím Tě, řekni mi, jak si v současné době u Seznamu dosáhl po měsíci SR 40? To vážně nechápu.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
prclan: ani já to nechápu...vystřelilo mě to poprvé na 20 a podruhé rovnou na 40. postupně to porovnávám s ostatními weby, co je jinak. každopádně na to hodně chodí boti - točí se tam i několikrát denně jeden. Také vyhledávám časté klíčové výrazy a píšu na to články a odkazy na jiné weby dávám až na 2 podstránku http://www.neco.cz/neco/neco ... ve výsledku má web možná vysoký rank a neumisťuje se na předních místech vyhledávačů, ale o to mi taky nejde - web posiluje ostatní microsite, které už jsou účelově koncipované na klíčová slova.

Wladass: já bych řekl, že to význam má...pokud bude např. hodně hledané výraz: Jeníček s Mařenkou v perníkové chaloupce , pak třeba Jeníček a Mařenka u perníkové chaloupky....a ty si zaregistrujes třeba http://www.jenicek-marenka.cz , tak můžeš očekávat vyšší rank, pokud nic nepos...š. Takže se tu nabízí otázka - registrovat názvy, co dávají smysl nebo takové, které jsou vytržené z kontextu častých slovních spojení?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se